אייל דראג פאשיוניסטההאייל נועד מההתחלה להיות נשי וגברי בו זמנית, דראג פאשיוניסטה.

--

הצצה לתהליך היצירה - מסקיצה, לתפירה ולפיסול החלקים השונים.

--


זו הזדמנות נפלאה להרים לאורגד אדרי הבובנאי המוכשר שפיסל את המסכה (ועוד שבע נוספות!) המרהיבה (ואחרי זה דאג לנגב כל מראה בצילומים).

אחרי הסקיצה, אורגד ממדל את המסכה בתוכנת תלת מימד ואז פורש את זה לגיזרה דו ממדית.

חיפשנו הרבה אחרי החומר המתאים לציפוי. בחלום זו מראה בגוון נחושתי שהיא גם קלת משקל. ניסינו טפטים, מראות פלסטיק, פרספקסים, ציפויי חלונות ועוד ועוד. בסוף זה ציפוי מטבחים כסוף שאורגד בישל כמו מכשפה וצבע לגוון נחושת מדוייק. כל המראות הן בגדלים שונים וחתוכות במדוייק בחיתוך לייזר. אה והוא גם בנה את המסכה עם קרניים מתפרקות ולולה פסלת הקרטון בנתה את האריזה בהתאם.הקרינולינה (חצאית חיצונית) נבנתה בסטודיו של ירון בראלי אמן הפלסטיקים, הצינורות והקונסטרוקציות למידותיו המדוייקות של רון.לשמלה חשבנו על פרינט סגול איילים , שגילה לוי עשתה עבורו עיצוב טקסטיל, דידי מצאה קטיפות איתן הלכתי למפעל להדפיס טסטים, שהגיעו לשלב תפירה אך לבסוף נגנזו.


מתחת לשמלה יש ריפוד טוסיק ויריכיים כיאה לגברת ואת השמלה עצמה תפרה טל מרקוביץ' שלוש פעמים - פעם ראשונה מבד סקיצה, אחר כך עם הפרינט, ובפעם השלישית והאחרונה יום לפני הצילומים מבד טאפט משי פרוע סגול. בעצם לא אחרונה, כי כשהגענו לצילומים, הצווארון נראה שטוח ובאותו הבוקר טל תפרה אחד חדש עם קיפולים.ולקינוח לאייל היו חמישה זוגות נעליים עד שעשינו את הזיווג הנכון בעצמינו - נעלי דראג פלטפורמה, נעלי נשים במידות גדולות, נעלי גברים וסנדלים עם עקב קטן, לבסוף, רומה הסנדלר זיווג בין סנדל של דראגיסטיות לבין עקב עבה וביניני כדי שרון שחר יכול להתייצב ולרקוד על העקבים כמו האיילה שהוא.

אגב, בצירוף מקרים קוסמי למאייר האדיר שלנו קוראים גם כן, אייל.מעצבת תלבושות: עדי אנה טלז'ינסקי

מאייר: אייל חירורג

צביעה: אדר קיילין

בובנאי: אורגד אדרי

תופרת: טל מרקוביץ'

אסיסטנטיות:רקפת ודיאן